KIA WADOWSCY – ELEKTRYZUJĄCY DEALER, RODZINNA INSPIRACJA

Poszukując dealera, u którego zakupisz swój nowy samochód kierujesz się nie tylko ceną, ale także tym, który z dealerów rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości, a także zapewni kompleksową obsługę przed i posprzedażową. Z salonu Kia Wadowscy wyjedziesz nie tylko nowym samochodem i zadowolony z obsługi, a także naelektryzowany dobrymi emocjami, które będą przywoływane przy każdym zasiadaniu za kierownicą samochodu Kia!

Dlaczego Kia Wadowscy?

Elektryzujący Dealer

Nowoczesny salon tuż przy granicy Krakowa, zasilany w części zieloną energią, gdzie na samym wejściu zostanie zaproponowana Ci pyszna kawa, a nasi doradcy z przyjemnością opowiedzą Wam na temat dostępnych samochodów – benzyna lub diesel? A może jednak hybryda lub elektryczny samochód?

Przy naszym salonie, na ogromnym parkingu gdzie nie zabraknie dla Was miejsca, możecie korzystać bezpłatnie z szybkich ładowarek tak by nie zabrakło Wam energii w dalszej podróży.

Rodzinna Inspiracja

Kia Wadowscy to marka wywodząca się z ponad 50-letniego doświadczenia w motoryzacji, które owocuje dobrym kontaktem z klientem i rozumieniem jego potrzeb. Nie ważne czy przychodzą Państwo do nas kupić nowy samochód, zamówić część czy serwisować swoje auto – zawsze podchodzimy do Państwa z taką samą uwagą i szacunkiem, bo dla nas Wasze zadowolenie jest najważniejsze. Dowodem tego są wielokrotne wyróżnienia za doskonałą obsługę klienta, którymi nas wyróżniono.

Łączymy nasze doświadczenie i nowoczesność w jedno – szukamy wciąż nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą nam stale udoskonalać jakość obsługi klienta.

Odwiedź nas i sam sprawdź jak elektryzująca może być wizyta w salonie.

Autoryzowany Dealer Kia Wadowscy

Do Państwa usług jesteśmy od 2012 roku. Prowadzimy autoryzowany salon oraz serwis samochodów Kia. Z naszego salonu wyjechało już tysiące zadowolonych klientów i cały czas zwiększamy tę liczbę. W roku 2021 otrzymaliśmy nagrodę za Najwyższy Wskaźnik Zadowolenia Klienta w kategorii Sprzedaż!

Jesteśmy dla Ciebie

Chcesz dowiedzieć się więcej o Kia Wadowscy?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI