Ubezpieczenia i finansowanie

Decydując się na zakup samochodu w Kia Wadowscy otrzymujesz dostęp do szeregu opcji finansowania swojego zakupu. Sprawdź jakie produkty przygotowaliśmy dla klientów indywidualnych oraz firm i wybierz najlepszą formę finansowania dla siebie!

Kia Finance – Klient Indywidualny

Pełen przegląd oferty finansowej dla klienta indywidualnego – różne rodzaje kredytów opcja
wynajmu długoterminowego pozwolą na dobranie produktu najlepszego dla Państwa. Sprawdź sam
jak przyjemny może być zakup samochodu z Kia Finance!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kia Finance – Firmy

Produkty finansowe skierowane do przedsiębiorców i instytucji – kredyty, leasingi oraz wynajmy długoterminowe pozwolą na uzupełnienie Państwa floty pojazdów w nowe samochody z rozłożeniem kosztów w czasie. Sprawdź, która opcja będzie najlepsza dla Twojej firmy!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kia Ubezpieczenia

Wybierając ubezpieczenie z Kia wybierasz kompletna ochronę, która gwarantuje Ci spokój przy nawet najmniej przyjemnych zdarzeniach na drodze. Kia Ubezpieczenia obejmują OC, NNW, Zieloną Kartę, Car Assistance, Ubezpieczenie Informacja Prawna oraz AC, którego zakres wchodzą: naprawy w ASO na oryginalnych częściach, bezgotówkowa likwidacja szkody, pojazd zastępczy nawet do 14 dni oraz wiele innych zalet. To jednak nie wszystko! Kia Finance oferuje także ubezpieczenie na życie, zdrowie, utratę pracy oraz pobyt w szpitalu!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat ubezpieczeń oferowanych przez Kia oraz innych dostępnych opcjach skontaktuj się z naszym doradcą:

Katarzyna Wątor
tel. (+48 12) 444 55 55 wew. 308
email: k.wator@wadowscy.pl
email: ubezpieczenia.kia@wadowscy.pl

Jolanta Piwowarczyk
tel. (+48 12) 444 55 55 wew. 309, 300
email: j.piwowarczyk@wadowscy.pl
email: ubezpieczenia.kia@wadowscy.pl