7 lat gwarancji Kia - sprawdź!   >

Ubezpieczenia i finansowanie Kia

Decydując się na zakup samochodu w Kia Wadowscy otrzymujesz dostęp do szeregu opcji finansowania swojego zakupu. Sprawdź jakie produkty przygotowaliśmy dla klientów indywidualnych oraz firm i wybierz najlepszą formę finansowania dla siebie!

Kia Finance – Klient Indywidualny

Pełen przegląd oferty finansowej dla klienta indywidualnego – różne rodzaje kredytów opcja wynajmu długoterminowego pozwolą na dobranie produktu najlepszego dla Państwa. Sprawdź sam jak przyjemny może być zakup samochodu z Kia Finance!

Dowiedz się więcej
Klient indywidualny w samochodzie.
Klient firmowy.

Kia Finance – Firmy

Produkty finansowe skierowane do przedsiębiorców i instytucji – kredyty, leasingi oraz wynajmy długoterminowe pozwolą na uzupełnienie Państwa floty pojazdów w nowe samochody z rozłożeniem kosztów w czasie. Sprawdź, która opcja będzie najlepsza dla Twojej firmy!

Dowiedz się więcej

Kia Ubezpieczenia

Wybierając ubezpieczenie z Kia wybierasz kompletna ochronę, która gwarantuje Ci spokój przy nawet najmniej przyjemnych zdarzeniach na drodze. Kia Ubezpieczenia obejmują OC, NNW, Zieloną Kartę, Car Assistance, Ubezpieczenie Informacja Prawna oraz AC, którego zakres wchodzą: naprawy w ASO na oryginalnych częściach, bezgotówkowa likwidacja szkody, pojazd zastępczy nawet do 14 dni oraz wiele innych zalet. To jednak nie wszystko! Kia Finance oferuje także ubezpieczenie na życie, zdrowie, utratę pracy oraz pobyt w szpitalu!

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat ubezpieczeń oferowanych przez Kia oraz innych dostępnych opcjach skontaktuj się z naszym doradcą:

Katarzyna Wątor
tel. (+48 12) 444 55 55 wew. 308
email: k.wator@wadowscy.pl
email: ubezpieczenia.kia@wadowscy.pl

Katarzyna Wator.
Jolanta Piwowarczyk.

Jolanta Piwowarczyk
tel. (+48 12) 444 55 55 wew. 309, 300
email: j.piwowarczyk@wadowscy.pl
email: ubezpieczenia.kia@wadowscy.pl

Kia Finance.
PZU – logo.
helvetia – logo.
ERGO HESTIA – logo.
BNP Paribas – logo.

Doskonały

Na podstawie 306 opinii.

Gabrysia Paulo

16. Marzec, 2022

Bardzo dobry kontakt, nawet z innego miasta. Salon przyjazny, obsługa pomocna. Panie Jerzy- dziękuję jeszcze raz. Polecam ten salon z czystym sumieniem.

Łukasz Idzik

8. Marzec, 2022

Szybko sprawnie i fachowo. Polecam serdecznie

Mateusz Mucha

1. Marzec, 2022

Bardzo polecam ten salon bardzo profesjonalna i miła obsługa, przy wydaniu samochodu oraz podczas serwisu wszystko zostało dokładnie wytłumaczone

Łukasz Józefowicz

17. Luty, 2022

Najwyższy standard obsługi klienta jak zawsze! Miła obsługa. Szybki serwis. Gorąco polecam !!!

Dorota Duda

10. Luty, 2022

Bardzo miła i profesjonalna obsługa, pyszna kawa.

Mateusz M (Mati)

25. Styczeń, 2022.

W grudniu robiony był pierwszy przegląd po zakupie samochodu dla żony.Obsługa super,wszystko zostało wytłumaczone .Miła i przyjazna atmosfera.Wysoka kultura osobista pracowników. Oby tak dalej, ponieważ niestety, teraz w większości salonów obsługa klienta po zakupie samochodu wygląda, jakby człowiek przeniósł się w czasy PRL-u.Dlatego tym bardziej warto pochwalić obsługę podczas wizyty w salonie.

Krzysiek Kasperek

24. Styczeń, 2022.

Szybko, sprawnie i profesjonalnie przeprowadzony zakup samochodu przy pomocy Pana Jerzego - świetny sprzedawca na odpowiednim miejscu :)

Miroslaw Platek

18. Styczeń, 2022.

Najlepszy serwis z jakim się spotkałem, zarówno jakość pracy i obsługi klienta zasługuje na pięć gwiazdek... Jedyny zarzut do serwisu, to to, że będę musiał przez nich zdecydować się na następną KIA ;)... Panowie dziękuję i pozdrawiam

Karol Pustułka

18. Styczeń, 2022.

Polecam z całego serca. Od samego początku, tj. od obejrzenia samochodu, poprzez jazdę próbną, złożenie zamówienia aż po odbiór samochodu byliśmy profesjonalnie obsłużeni. Szczególne uznanie i podziękowania dla Pani Martyny za super podejście do klienta, chęć pomocy i zaangażowanie. Na pewno tu wrócimy! :)

© 2022 Salon Kia Motors Kraków Wadowscy - Dealer, Serwis, Części. Wszystkie prawa zastrzeżone